ESET NOD32
ESET NOD32
Skip Navigation Linksدرباره شرکت ESET
ESET Profile

در شرکت "ESET" هدف ما توسعه راهکارهای امنیتی برای کاربران خانگی و شبکه های رایانه ای است. شناسایی، غیر فعالسازی و حذف انواع بدافزارهای شناخته شده و ناشناخته جزء فعالیتهای روزمره این شرکت می باشد.


راهکارهای گسترده ما در همه  محیطها و پلت فرمها از ایستگاههای محلی گرفته تا سرورها و دستگاههای موبایل به کاربران کمک می نماید تا بالاترین سطح حفاظت را در کلیه محیطهای مذکور بدست آورند. قدرت آشکار سازی بی نظیر ویروسها و بدافزارها به همراه کمترین میزان استفاده از منابع سیستمی در راهکارهای ارائه شده و مورد تایید مراکز و سازمانهای مستقل تست بدافزارها از ویژگیهای برجسته محصولات شرکت "ESET" می باشد.

در شرکت "ESET" هدف ما توسعه راهکارهای امنیتی برای کاربران خانگی و شبکه های رایانه ای است. شناسایی، غیر فعالسازی و حذف انواع بدافزارهای شناخته شده و ناشناخته جزء فعالیتهای روزمره این شرکت می باشد.

"Miroslav Trnka" موسس و بنیانگذار شرکت "ESET"

دفتر مرکزی شرکت "ESET" در سال 1992 در شهر براتیسلاوا کشور اسلواکی تاسیس گردید و همزمان دفاتری در شهرهای ساندیاگو (آمریکا)، بوینس آیرس (آرژانتین)، پراگ جمهوری (چک) و سنگاپور (سنگاپور) بوجود آمد. شرکت "ESET"دارای نمایندگیهای گسترده ای در بیش از 180 کشور دنیا است. در سال 2008 شرکت "ESET" یک  مرکز توسعه و تحقیقات جدید در شهر "Kracow" کشور لهستان به منظور ارتقاء نوآوری و تکنولوژی های حفاظتی ارائه شده تاسیس نموده است.

شرکت "ESET" با رشدی حدود 2860 درصدی در ظرف مدت 5 سال، از طرف موسسه "Deloitte"(مرکز معرفی 500 شرکت برتر تکنولوژی) به عنوان برترین شرکت در اروپا، خاورمیانه و آفریقا معرفی گردید.

معرفی سریع

ارائه راهکارهای جامع امنیتی برای کاربران خانگی، شبکه های کوچک و بزرگ و دستگاههای موبایل


22 سال تجربه موفق در زمینه حفاظت دنیای دیجیتالی


پیشگام در ارائه تکنولوژی های نوین حفاظتی


دفتر مرکزی در شهر براتیسلاوا کشور اسلواکی


مرکز تحقیقات و توسعه نرم افزار در شهر براتیسلاوا کشور اسلواکی و شهر "Kracow" در کشور لهستان


مراکز اداری و فروش در شهرهای براتیسلاوا، سان دیاگو، بوینس آیرس و  سنگاپور


دارای نمایندگی انحصاری در بیش از 180 کشور دنیا


دارای 500 کارمند در سراسر دنیا


رشد بیش از 2860% در طی 5 سال


دارای بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان


رکورد دار کسب نشان "VB100%" از سازمان بولتن ویروس


تنها شرکت کسب کننده بیشترین نشان "+Advanced" از لابراتوار "AV-Comparatives.org"

Skip Navigation Linksصفحه اصلی > درباره ما > درباره شرکت ESET